EEE-FP1E330AP
EEE-FP1E330AP
Part Number:
EEE-FP1E330AP
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Wprowadzenie
Kupować EEE-FP1E330AP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, FP
tętnienia prądu:195mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:EEEFP1E330AP
PCE4541TR
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:EEE-FP1E330AP
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.228" (5.80mm)
Rozszerzony opis:33µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 260 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):260 mOhm @ 100kHz
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Pojemność:33µF