EEE-FK1H330P
EEE-FK1H330P
Part Number:
EEE-FK1H330P
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Arkusz danych:
1.EEE-FK1H330P.pdf2.EEE-FK1H330P.pdf
Wprowadzenie
Kupować EEE-FK1H330P z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, FK
tętnienia prądu:146.3mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:PCE3813DKR
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:EEE-FK1H330P
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:680 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
Rozszerzony opis:33µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Pojemność:33µF