ECJ-0EF1E332Z
ECJ-0EF1E332Z
Part Number:
ECJ-0EF1E332Z
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP CER 3300PF 25V Y5V 0402
Arkusz danych:
1.ECJ-0EF1E332Z.pdf2.ECJ-0EF1E332Z.pdf3.ECJ-0EF1E332Z.pdf4.ECJ-0EF1E332Z.pdf5.ECJ-0EF1E332Z.pdf
Wprowadzenie
Kupować ECJ-0EF1E332Z z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:25V
Tolerancja:-20%, +80%
Grubość (maks):0.022" (0.55mm)
Współczynnik temperaturowy:Y5V (F)
Rozmiar / Wymiar:0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)