Kupować ECH-S1H124JZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 50V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.571" L x 0.256" W (14.50mm x 6.50mm) |
| Seria: | ECHS(Z) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | ECHS1H124JZ PS1H124J |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ECH-S1H124JZ |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.528" (13.40mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.12µF ±5% Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Opis: | CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL |
| Pojemność: | 0.12µF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |