ECA-1JM220B
ECA-1JM220B
Part Number:
ECA-1JM220B
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Arkusz danych:
1.ECA-1JM220B.pdf2.ECA-1JM220B.pdf
Wprowadzenie
Kupować ECA-1JM220B z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:M
tętnienia prądu:105mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:ECA-1JM220B-ND
ECA1JM220B
P19537TB
Q3655966AA
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:ECA-1JM220B
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
Rozszerzony opis:22µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Pojemność:22µF