EC2-12SNU
EC2-12SNU
Part Number:
EC2-12SNU
Producent:
KEMET
Opis:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Arkusz danych:
EC2-12SNU.pdf
Wprowadzenie
Kupować EC2-12SNU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):9 VDC
Wyłącz napięcie (Min):-
Termination Style:PC Pin
przełączanie napięcia:250VAC, 220VDC - Max
Seria:EC2
Czas Release:1ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Tube
Inne nazwy:399-11030-5
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Czas zadziałania:2ms
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:EC2-12SNU
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Kontakt Ocena (prąd stały):2A
Materiał styków:Silver Alloy, Gold Alloy
Formularz kontaktowy:DPDT (2 Form C)
Napięcie cewki:12VDC
Coil Type:Latching, Single Coil
Coil Resistance:1.44 kOhms
cewka zasilania:100 mW
Aktualny Coil:8.3mA