DSCQ00100L
DSCQ00100L
Part Number:
DSCQ00100L
Producent:
Panasonic
Opis:
TRANS NPN 50V 0.1A USSMINI3
Arkusz danych:
DSCQ00100L.pdf
Wprowadzenie
Kupować DSCQ00100L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):50V
Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC:300mV @ 10mA, 100mA
Typ tranzystora:NPN
Dostawca urządzeń Pakiet:USSMini3-F1-B
Seria:-
Moc - Max:100mW
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SOT-1123
Inne nazwy:DSCQ00100L-ND
DSCQ00100LTR
temperatura robocza:150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:DSCQ00100L
Częstotliwość - Transition:150MHz
Rozszerzony opis:Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 100mA 150MHz 100mW Surface Mount USSMini3-F1-B
Opis:TRANS NPN 50V 0.1A USSMINI3
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce:210 @ 2mA, 10V
Obecny - Collector odcięcia (Max):100µA
Obecny - Collector (Ic) (maks):100mA