DSC9A01R0L
DSC9A01R0L
Part Number:
DSC9A01R0L
Producent:
Panasonic
Opis:
TRANS NPN 40V 0.05A SSMINI3
Arkusz danych:
DSC9A01R0L.pdf
Wprowadzenie
Kupować DSC9A01R0L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):40V
Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC:200mV @ 1mA, 10mA
Typ tranzystora:NPN
Dostawca urządzeń Pakiet:SSMini3-F3-B
Seria:-
Moc - Max:125mW
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SC-89, SOT-490
Inne nazwy:DSC9A01R0L-ND
DSC9A01R0LTR
temperatura robocza:150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:DSC9A01R0L
Częstotliwość - Transition:150MHz
Rozszerzony opis:Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 50mA 150MHz 125mW Surface Mount SSMini3-F3-B
Opis:TRANS NPN 40V 0.05A SSMINI3
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce:400 @ 2mA, 10V
Obecny - Collector odcięcia (Max):1µA
Obecny - Collector (Ic) (maks):50mA