Kupować DSC5G0200L z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 20V |
|---|---|
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SMini3-F2-B |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 150mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-85 |
| Inne nazwy: | DSC5G0200L-ND DSC5G0200LTR |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | 3.3dB @ 100MHz |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | DSC5G0200L |
| Zdobyć: | 24dB |
| Częstotliwość - Transition: | 650MHz |
| Rozszerzony opis: | RF Transistor NPN 20V 15mA 650MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B |
| Opis: | TRANS RF NPN 20V 15MA SMINI3 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 65 @ 1mA, 6V |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 15mA |
| Email: | [email protected] |