Kupować DSC5C01R0L z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 200mV @ 1mA, 10mA |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SMini3-F2-B |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 150mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-85 |
| Inne nazwy: | DSC5C01R0L-ND DSC5C01R0LTR |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | DSC5C01R0L |
| Częstotliwość - Transition: | 140MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 20mA 140MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B |
| Opis: | TRANS NPN 100V 0.02A SMINI3 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 400 @ 2mA, 10V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 1µA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 20mA |
| Email: | [email protected] |