Kupować DSA7504R0L z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 1V @ 100mA, 3A |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | MiniP3-F2-B |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 1W |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | TO-243AA |
| Inne nazwy: | DSA7504R0LDKR |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | DSA7504R0L |
| Częstotliwość - Transition: | 180MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 4A 180MHz 1W Surface Mount MiniP3-F2-B |
| Opis: | TRANS PNP 20V 4A MINIP3 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 180 @ 2A, 2V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 4A |
| Email: | [email protected] |