Kupować DS90LV110TMTC/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-TSSOP |
| Seria: | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 1:10 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Wydajność: | LVDS |
| Inne nazwy: | DS90LV110TMTCNOPB |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | DS90LV110TMTC/NOPB |
| Wkład: | LVDS, LVPECL, PECL |
| Częstotliwość - Max: | 400MHz |
| Rozszerzony opis: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 400MHz 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | Yes/Yes |
| Opis: | IC CLK BUF 1:10 400MHZ 28TSSOP |
| Email: | [email protected] |