Kupować DS90LV048ATMX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Receiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-SOIC |
| Seria: | - |
| Protokół: | LVDS |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy: | *DS90LV048ATMX/NOPB DS90LV048ATMX/NOPBTR DS90LV048ATMXNOPB |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 0/4 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | DS90LV048ATMX/NOPB |
| Rozszerzony opis: | 0/4 Receiver LVDS 16-SOIC |
| Dupleks: | - |
| Opis: | IC LINE RVR 3V QUAD DIFF 16-SOIC |
| Szybkość przesyłania danych: | 400Mbps |
| Email: | [email protected] |