Kupować DS90C363MTDX z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-TSSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Inne nazwy: | *DS90C363MTDX |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | DS90C363MTDX |
| Berło: | - |
| Rozszerzony opis: | Interface 48-TSSOP |
| Opis: | IC TX PROGRAM LVDS 3.3V 48-TSSOP |
| Aplikacje: | - |
| Email: | [email protected] |