Kupować DS89C386TMEA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Receiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-SSOP |
| Seria: | - |
| Histereza odbiornika: | 70mV |
| Protokół: | RS422, RS423 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 0/12 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | DS89C386TMEA |
| Rozszerzony opis: | 0/12 Receiver RS422, RS423 48-SSOP |
| Dupleks: | - |
| Opis: | IC LINE REC CMOS DIF 12CH 48SSOP |
| Szybkość przesyłania danych: | - |
| Email: | [email protected] |