DS1844S-100
Part Number:
DS1844S-100
Opis:
IC POT DIG QUAD 100K 20-SOIC
Dostępna Ilość:
17526 Pieces
Arkusz danych:
DS1844S-100.pdf
Wprowadzenie
Kupować DS1844S-100 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:2.7 V ~ 5.5 V
Tolerancja:±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ):750 ppm/°C
Stożek:Linear
Dostawca urządzeń Pakiet:20-SOIC
Seria:-
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ):250
Oporność (Ohm):100k
Opakowania:Tube
Package / Case:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba kranów:64
Liczba obwodów:4
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Typ pamięci:Volatile
Numer części producenta:DS1844S-100
Berło:I²C, Serial
cechy:Selectable Address
Rozszerzony opis:Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C, Serial Interface 20-SOIC