DS1809U-100
DS1809U-100
Part Number:
DS1809U-100
Opis:
IC DALLASTAT 100K 118MIL 8-USOP
Dostępna Ilość:
13759 Pieces
Arkusz danych:
DS1809U-100.pdf
Wprowadzenie
Kupować DS1809U-100 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:5V
Tolerancja:±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ):750 ppm/°C
Stożek:Linear
Dostawca urządzeń Pakiet:8-uMAX
Seria:Dallastat™
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ):400 (Max)
Oporność (Ohm):100k
Opakowania:Tube
Package / Case:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba kranów:64
Liczba obwodów:1
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Typ pamięci:Non-Volatile
Numer części producenta:DS1809U-100
Berło:Pushbutton
cechy:-
Rozszerzony opis:Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton Interface 8-uMAX