Kupować DS125BR820NJYR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Buffer, ReDriver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 54-WQFN (10x5.5) |
| Kondycjonowanie sygnałów: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 54-WFQFN Exposed Pad |
| Wydajność: | CML |
| Inne nazwy: | 296-43591-2 DS125BR820NJYR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 8 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 25 Weeks |
| Numer części producenta: | DS125BR820NJYR |
| Wkład: | CML |
| Rozszerzony opis: | Buffer, ReDriver 8 Channel 12.5Gbps 54-WQFN (10x5.5) |
| Opis: | IC REDRIVER PCIE/SAS/SATA 54WQFN |
| Czas zwłoki: | 80ps |
| Szybkość transmisji danych (maks.): | 12.5Gbps |
| Obecny - Dostawa: | 220mA |
| Pojemność - Wejście: | - |
| Aplikacje: | PCIe, SAS, SATA |
| Email: | [email protected] |