Kupować DS1020-100 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Dotknij Przyrost: | 1ns |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-PDIP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Ilość kranów / Schody: | 256 |
| Liczba niezależnych Opóźnienia: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | DS1020-100 |
| Funkcjonować: | Programmable |
| Rozszerzony opis: | Delay Line IC Programmable Tap 265ns 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Opis: | IC DELAY LINE 256TAP 265NS 16DIP |
| Opóźnienie 1st Tap: | 10ns |
| Dostępne Wszystkich Opóźnienia: | 265ns |
| Email: | [email protected] |