Kupować DS1010-350 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Dotknij Przyrost: | 35ns |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 14-PDIP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Ilość kranów / Schody: | 10 |
| Liczba niezależnych Opóźnienia: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | DS1010-350 |
| Funkcjonować: | Nonprogrammable |
| Rozszerzony opis: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 350ns 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Opis: | IC DELAY LINE 10TAP 350NS 14DIP |
| Opóźnienie 1st Tap: | 35ns |
| Dostępne Wszystkich Opóźnienia: | 350ns |
| Email: | [email protected] |