Kupować DRV10963JJDSNT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Obciążenie: | 2.1 V ~ 5.5 V |
| Technologia: | Power MOSFET |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 10-SON (3x3) |
| Krok Rozdzielczość: | - |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 10-UFDFN Exposed Pad |
| Konfiguracja wyjściowa: | Half Bridge (3) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Typ silnika - stepper: | - |
| Typ silnika - AC, DC: | Brushless DC (BLDC) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | DRV10963JJDSNT |
| Berło: | PWM |
| Funkcjonować: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Rozszerzony opis: | Motor Driver Power MOSFET PWM 10-SON (3x3) |
| Opis: | IC BLDC MOTOR DVR PWM 3PH 10USON |
| Obecny - Wyjście: | 500mA |
| Aplikacje: | Fan Motor Driver |
| Email: | [email protected] |