Kupować DRA1-CMX200D3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 1 ~ 200 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 3 ~ 10VDC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Seria: | DRA |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Module |
| Typ wyjścia: | DC |
| Inne nazwy: | CC1729 DRA1-CMX200D3-ND DRA1CMX200D3 |
| Oporność na terenie (maks.): | 200 mOhm |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 3 Weeks |
| Numer części producenta: | DRA1-CMX200D3 |
| Prąd ładowania: | 3A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Opis: | RELAY SSR SPST-NO 200VDC 3A DIN |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |