DRA1-CMX200D3
DRA1-CMX200D3
Part Number:
DRA1-CMX200D3
Producent:
Crydom
Opis:
RELAY SSR SPST-NO 200VDC 3A DIN
Arkusz danych:
1.DRA1-CMX200D3.pdf2.DRA1-CMX200D3.pdf3.DRA1-CMX200D3.pdf
Wprowadzenie
Kupować DRA1-CMX200D3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Obciążenie:1 ~ 200 V
Napięcie - Wejście:3 ~ 10VDC
Termination Style:Screw Terminal
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Seria:DRA
Relay Type:Relay
Opakowania:Bulk
Package / Case:Module
Typ wyjścia:DC
Inne nazwy:CC1729
DRA1-CMX200D3-ND
DRA1CMX200D3
Oporność na terenie (maks.):200 mOhm
Rodzaj mocowania:DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:3 Weeks
Numer części producenta:DRA1-CMX200D3
Prąd ładowania:3A
Rozszerzony opis:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module
Opis:RELAY SSR SPST-NO 200VDC 3A DIN