Kupować DP8392CN-1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | -9V |
|---|---|
| Rodzaj: | Transceiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-DIP |
| Seria: | - |
| Protokół: | IEEE 802.3 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Inne nazwy: | *DP8392CN-1 |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | DP8392CN-1 |
| Rozszerzony opis: | Transceiver IEEE 802.3 16-DIP |
| Dupleks: | - |
| Opis: | IC TXRX COAX INTERFACE 16-DIP |
| Szybkość przesyłania danych: | - |
| Email: | [email protected] |