Kupować DP83816AVNG/63SN z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 144-LQFP (20x20) |
| standardy: | IEEE 802.3, 10/100 Base-T/TX PHY |
| Seria: | - |
| Protokół: | Ethernet |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 144-LQFP |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | DP83816AVNG/63SN |
| Berło: | PCI |
| Funkcjonować: | Controller |
| Rozszerzony opis: | Ethernet Controller IEEE 802.3, 10/100 Base-T/TX PHY PCI Interface 144-LQFP (20x20) |
| Opis: | IC MACPHY 10/100 802.3 144LQFP |
| Obecny - Dostawa: | 116mA |
| Email: | [email protected] |