Kupować DN2470K4-G z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | - |
|---|---|
| Vgs (maks.): | ±20V |
| Technologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-252, (D-Pak) |
| Seria: | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 42 Ohm @ 100mA, 0V |
| Strata mocy (max): | 2.5W (Ta) |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Inne nazwy: | DN2470K4-G-ND DN2470K4-GTR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 18 Weeks |
| Numer części producenta: | DN2470K4-G |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 540pF @ 25V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | - |
| Rodzaj FET: | N-Channel |
| Cecha FET: | Depletion Mode |
| Rozszerzony opis: | N-Channel 700V 170mA (Tj) 2.5W (Ta) Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On): | - |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 700V |
| Opis: | MOSFET N-CH 700V 0.17A 3DPAK |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 170mA (Tj) |
| Email: | [email protected] |