Kupować DMV1500HFD5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Szczyt Rewers (Max): | 1500V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220FPAB F5 |
| Seria: | - |
| Odporność @ Jeżeli F: | - |
| Strata mocy (max): | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-220-3 Full Pack, Formed Leads |
| Inne nazwy: | 497-4191-5 |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | DMV1500HFD5 |
| Rozszerzony opis: | RF Diode Standard - 1 Pair Series Connection 1500V 6A TO-220FPAB F5 |
| Typ diody: | Standard - 1 Pair Series Connection |
| Opis: | DIODE DAMPER/MOD VID TO220FPABF5 |
| Obecny - Max: | 6A |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |