DB2460600L
DB2460600L
Part Number:
DB2460600L
Producent:
Panasonic
Opis:
DIODE SCHOTTKY 60V 3A TMINIP2
Arkusz danych:
DB2460600L.pdf
Wprowadzenie
Kupować DB2460600L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:700mV @ 3A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):60V
Dostawca urządzeń Pakiet:TMiniP2-F2-B
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Odwrócona Recovery Time (TRR):12ns
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SOD-128
Inne nazwy:DB2460600LTR
Temperatura pracy - złącze:150°C (Max)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:DB2460600L
Rozszerzony opis:Diode Schottky 60V 3A (DC) Surface Mount TMiniP2-F2-B
Typ diody:Schottky
Opis:DIODE SCHOTTKY 60V 3A TMINIP2
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:350µA @ 60V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):3A (DC)
Pojemność @ VR F:40pF @ 10V, 1MHz