Kupować DB2440100L z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 390mV @ 1A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 40V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TMiniP2-F2-B |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 15ns |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOD-128 |
| Inne nazwy: | DB2440100LTR |
| Temperatura pracy - złącze: | 150°C (Max) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | DB2440100L |
| Rozszerzony opis: | Diode Schottky 40V 1A (DC) Surface Mount TMiniP2-F2-B |
| Typ diody: | Schottky |
| Opis: | DIODE SCHOTTKY 40V 1A TMINIP2 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 250µA @ 40V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 1A (DC) |
| Pojemność @ VR F: | 50pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |