DB2440100L
DB2440100L
Part Number:
DB2440100L
Producent:
Panasonic
Opis:
DIODE SCHOTTKY 40V 1A TMINIP2
Arkusz danych:
DB2440100L.pdf
Wprowadzenie
Kupować DB2440100L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:390mV @ 1A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):40V
Dostawca urządzeń Pakiet:TMiniP2-F2-B
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Odwrócona Recovery Time (TRR):15ns
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SOD-128
Inne nazwy:DB2440100LTR
Temperatura pracy - złącze:150°C (Max)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:DB2440100L
Rozszerzony opis:Diode Schottky 40V 1A (DC) Surface Mount TMiniP2-F2-B
Typ diody:Schottky
Opis:DIODE SCHOTTKY 40V 1A TMINIP2
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:250µA @ 40V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):1A (DC)
Pojemność @ VR F:50pF @ 10V, 1MHz