CZRU52C4V3-HF
Part Number:
CZRU52C4V3-HF
Producent:
Comchip Technology
Opis:
DIODE ZENER 4.3V 150MW 0603
Arkusz danych:
CZRU52C4V3-HF.pdf
Wprowadzenie
Kupować CZRU52C4V3-HF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz):4.3V
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:900mV @ 10mA
Tolerancja:±5%
Dostawca urządzeń Pakiet:0603/SOD-523F
Seria:-
Moc - Max:150mW
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2-SMD, No Lead
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:CZRU52C4V3-HF
Impedancja (Max) (Zzt):95 Ohm
Rozszerzony opis:Zener Diode 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Opis:DIODE ZENER 4.3V 150MW 0603
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:5µA @ 1V