Kupować CY74FCT377ATQCT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.75 ~ 5.25 V |
|---|---|
| Rodzaj: | D-Type |
| Typ wyzwalania: | Positive Edge |
| Seria: | 74FCT |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia: | Non-Inverted |
| Inne nazwy: | 296-43022-2 CY74FCT377ATQCT-ND CY74FCT377ATQCTE4 CY74FCT377ATQCTE4-ND CY74FCT377ATQCTG4 CY74FCT377ATQCTG4-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość elementów: | 1 |
| Ilość bitów na element: | 8 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL: | 7.2ns @ 5V, 50pF |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | CY74FCT377ATQCT |
| Pojemność wejściowa: | 5pF |
| Funkcjonować: | Standard |
| Opis: | IC D-TYPE POS TRG SNGL 20QSOP |
| Obecny - spoczynkowy: | 200µA |
| High Output, Niska - Bieżąca: | 32mA, 64mA |
| Email: | [email protected] |