Kupować CW252016-3R3J z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 1008 (2520 Metric) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | CW252016 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | 22 @ 7.9MHz |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1008 (2520 Metric) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 17 Weeks |
| Numer części producenta: | CW252016-3R3J |
| Indukcyjność: | 3.3µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Częstotliwość - Test: | 7.9MHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 55MHz |
| Rozszerzony opis: | 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 3.4 Ohm Max 1008 (2520 Metric) |
| Opis: | FIXED IND 3.3UH 185MA 3.4 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 3.4 Ohm Max |
| Aktualna ocena: | 185mA |
| Obecny - Nasycenie: | - |
| Email: | [email protected] |