CR2010-FX-3000ELF
CR2010-FX-3000ELF
Part Number:
CR2010-FX-3000ELF
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
RES SMD 300 OHM 1% 1/2W 2010
Arkusz danych:
CR2010-FX-3000ELF.pdf
Wprowadzenie
Kupować CR2010-FX-3000ELF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:2010
Rozmiar / Wymiar:0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria:CR2010
Oporność (Ohm):300
Moc (W):0.5W, 1/2W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2010 (5025 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:CR2010-FX-3000ELF
Wysokość - Siedzą (Max):0.028" (0.70mm)
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:300 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film
Opis:RES SMD 300 OHM 1% 1/2W 2010