CR1206-JW-475ELF
CR1206-JW-475ELF
Part Number:
CR1206-JW-475ELF
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
RES SMD 4.7M OHM 5% 1/4W 1206
Arkusz danych:
CR1206-JW-475ELF.pdf
Wprowadzenie
Kupować CR1206-JW-475ELF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:1206
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:CR1206
Oporność (Ohm):4.7M
Moc (W):0.25W, 1/4W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:CR1206-JW-475ELF
Wysokość - Siedzą (Max):0.030" (0.75mm)
cechy:Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:4.7M Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film
Opis:RES SMD 4.7M OHM 5% 1/4W 1206