Kupować CPC1909J z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.2VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | ISOPLUS264™ |
| Seria: | CPC, OptoMOS® |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | ISOPLUS264™ |
| Typ wyjścia: | AC, DC |
| Inne nazwy: | CLA281 |
| Oporność na terenie (maks.): | 100 mOhm |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | CPC1909J |
| Prąd ładowania: | 6.5A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) ISOPLUS264™ |
| Opis: | RELAY 60VAC/DC 6.5A ISOPLUS264 |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |