CPC1006NTR
CPC1006NTR
Part Number:
CPC1006NTR
Producent:
IXYS Integrated Circuits Division
Opis:
RELAY OPTOMOS SP-NO 75MA 4-SOP
Arkusz danych:
CPC1006NTR.pdf
Wprowadzenie
Kupować CPC1006NTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Obciążenie:0 ~ 60 V
Napięcie - Wejście:1.2VDC
Termination Style:Gull Wing
Dostawca urządzeń Pakiet:4-SOP
Seria:CPC, OptoMOS®
Relay Type:Relay
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:4-SOP (0.150", 3.81mm)
Typ wyjścia:AC, DC
Oporność na terenie (maks.):10 Ohm
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:5 Weeks
Numer części producenta:CPC1006NTR
Prąd ładowania:75mA
Rozszerzony opis:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.150", 3.81mm)
Opis:RELAY OPTOMOS SP-NO 75MA 4-SOP