Kupować CMF-0330 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.689" L x 0.630" W (17.50mm x 16.00mm) |
| Seria: | CMF |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| temperatura robocza: | - |
| Liczba linii: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Numer części producenta: | CMF-0330 |
| Indukcyjność @ Częstotliwość: | 33mH @ 1kHz |
| Impedancja @ Częstotliwość: | - |
| Wysokość (max): | 0.807" (20.50mm) |
| Rodzaj filtra: | - |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 33mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 5.4 Ohm |
| Opis: | CMC 33MH 200MA 2LN TH |
| Oporność DC (DCR) (maks.): | 5.4 Ohm |
| Karta Grubość (mm): | 200mA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |