Kupować CME375-7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.500" L x 1.260" W (38.10mm x 32.00mm) |
| Seria: | CME |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Inne nazwy: | 10529 237-1216 |
| temperatura robocza: | - |
| Liczba linii: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | CME375-7 |
| Indukcyjność @ Częstotliwość: | 70.3mH @ 10kHz |
| Impedancja @ Częstotliwość: | - |
| Wysokość (max): | 1.180" (29.97mm) |
| Rodzaj filtra: | Power Line |
| cechy: | ESD |
| Rozszerzony opis: | 70.3mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.38A DCR 785 mOhm |
| Opis: | COMMON MODE CHOKE 1.38A 2LN TH |
| Oporność DC (DCR) (maks.): | 785 mOhm |
| Karta Grubość (mm): | 1.38A |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |