Kupować CM400HU-24F z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ VGE, IC: | 2.4V @ 15V, 400A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Module |
| Seria: | IGBTMOD™ |
| Moc - Max: | 1600W |
| Package / Case: | Module |
| Inne nazwy: | 835-1094 CM400HU-24F-ND CM400HU24F |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Termistor NTC: | No |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 18 Weeks |
| Numer części producenta: | CM400HU-24F |
| Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce: | 160nF @ 10V |
| Wkład: | Standard |
| Rodzaj IGBT: | Trench |
| Rozszerzony opis: | IGBT Module Trench Single 1200V 400A 1600W Chassis Mount Module |
| Opis: | IGBT MOD SGL 1200V 400A F SER |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 2mA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 400A |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |