CM322522-3R3JL
CM322522-3R3JL
Part Number:
CM322522-3R3JL
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 3.3UH 180MA 1.2 OHM
Arkusz danych:
CM322522-3R3JL.pdf
Wprowadzenie
Kupować CM322522-3R3JL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±5%
Dostawca urządzeń Pakiet:1210
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:CM322522
oceny:-
P @ Częstotliwość:30 @ 7.96MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:CM322522-3R3JL
Indukcyjność:3.3µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.087" (2.20mm)
Częstotliwość - Test:7.96MHz
Częstotliwość - samorezonansowa:65MHz
Rozszerzony opis:3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 1.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Opis:FIXED IND 3.3UH 180MA 1.2 OHM
DC Resistance (DCR):1.2 Ohm Max
Aktualna ocena:180mA