Kupować CG110L z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - DC Spark Over (nominalne): | 110V |
|---|---|
| Tolerancja: | - |
| Seria: | CG |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | Axial Cylinder |
| Inne nazwy: | 420-1071 420-1071-ND |
| Liczba Polaków: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | CG110L |
| Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs): | 20000A (20kA) |
| fail Krótki: | No |
| Rozszerzony opis: | Gas Discharge Tube 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole |
| Opis: | GDT 110V 20KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |