Kupować CENW92 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | - |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-237 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 2.5W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-237AA |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | CENW92 |
| Częstotliwość - Transition: | 50MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 300V 500mA 50MHz 2.5W Through Hole TO-237 |
| Opis: | TRANS PNP 300V 0.5A TO237 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | - |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | - |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 500mA |
| Email: | [email protected] |