Kupować CDS40 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 600V |
| Rozmiar / Wymiar: | - |
| Seria: | CDS |
| Czas odpowiedzi: | Slow |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | CDS40 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CANADIAN D TYPE 600V TIME |
| Aktualna ocena: | 40A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 10kA |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |