Kupować CDCM7005HFG/EM z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 52-CFP |
| Seria: | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 3:10 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 52-CFlatPack |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Wydajność: | LVCMOS, LVPECL |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | CDCM7005HFG/EM |
| Wkład: | LVCMOS, LVPECL |
| Częstotliwość - Max: | 1.5GHz |
| Przegroda / Mnożnik: | Yes/Yes |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | Yes/Yes |
| Opis: | IC CLK SYNC JITTER CLNR |
| Email: | [email protected] |