Kupować CDCM6208V2RGZR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 1.71 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-VQFN (7x7) |
| Seria: | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 2:8 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Wydajność: | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Inne nazwy: | 296-36575-2 CDCM6208V2RGZR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | CDCM6208V2RGZR |
| Wkład: | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Częstotliwość - Max: | 800MHz |
| Przegroda / Mnożnik: | Yes/No |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | Yes/Yes |
| Opis: | IC CLK GEN 2:8 LOW JITTER 48VQFN |
| Email: | [email protected] |