CDBV3-40S-G
CDBV3-40S-G
Part Number:
CDBV3-40S-G
Producent:
Comchip Technology
Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323
Arkusz danych:
CDBV3-40S-G.pdf
Wprowadzenie
Kupować CDBV3-40S-G z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1V @ 40mA
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):40V
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-323
Prędkość:Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Seria:-
Odwrócona Recovery Time (TRR):5ns
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SC-70, SOT-323
Temperatura pracy - złącze:125°C (Max)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:CDBV3-40S-G
Rozszerzony opis:Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 40V 200mA Surface Mount SC-70, SOT-323
Typ diody:Schottky
Diode Configuration:1 Pair Series Connection
Opis:DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:200nA @ 30V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode):200mA