CD74HCT4053M96G4
Part Number:
CD74HCT4053M96G4
Producent:
Opis:
IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16SOIC
Arkusz danych:
CD74HCT4053M96G4.pdf
Wprowadzenie
Kupować CD74HCT4053M96G4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - zasilanie, pojedyncze (V +):4.5 V ~ 5.5 V
Napięcie - Zasilanie, Podwójne (V ±):±1 V ~ 5 V
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.):-
Przełącznik:SPDT
Dostawca urządzeń Pakiet:16-SOIC
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C (TA)
Oporność na terenie (maks.):130 Ohm
Liczba obwodów:3
Obwód multipleksera / demultipleksera:2:1
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:CD74HCT4053M96G4
Rozszerzony opis:3 Circuit IC Switch 2:1 130 Ohm 16-SOIC
Opis:IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16SOIC
Prąd - wyciek (IS (wyłączony)) (maks.):100nA
Przesłuchy:-
Wtrysk ładowania:-
Dopasowanie kanału do kanału (ΔRon):5 Ohm
Kanał (Capacitance) (CS (wyłączone), CD (wyłączone)):5pF, 8pF
3dB Pasmo:200MHz