CD214A-F1600
CD214A-F1600
Part Number:
CD214A-F1600
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC
Arkusz danych:
CD214A-F1600.pdf
Wprowadzenie
Kupować CD214A-F1600 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.7V @ 1A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):600V
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-214AC
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Odwrócona Recovery Time (TRR):35ns
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:DO-214AC, SMA
Inne nazwy:CD214A-F1600-ND
CD214A-F1600TR
Temperatura pracy - złącze:-55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:CD214A-F1600
Rozszerzony opis:Diode Standard 600V 1A Surface Mount DO-214AC
Typ diody:Standard
Opis:DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:5µA @ 600V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):1A
Pojemność @ VR F:10pF @ 4V, 1MHz