CCR05CG102FM
CCR05CG102FM
Part Number:
CCR05CG102FM
Producent:
KEMET
Opis:
CAP CER 1000PF 100V 1% RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12344 Pieces
Arkusz danych:
CCR05CG102FM.pdf
Wprowadzenie
Kupować CCR05CG102FM z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Seria:Military, MIL-PRF-20, CCR05
oceny:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:C056G102F1G5CM
CCR05CG102FM-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:CCR05CG102FM
Lead Style:Formed Leads
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.200" (5.08mm)
cechy:Military
Współczynnik awaryjności:M (1%)
Rozszerzony opis:1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Opis:CAP CER 1000PF 100V 1% RADIAL
Pojemność:1000pF