Kupować CBC2518T331MV z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | CB |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1007 (2518 Metric) |
| Inne nazwy: | LQ CB C2518T331M V LQCBC2518T331MV |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 5 Weeks |
| Numer części producenta: | CBC2518T331MV |
| Indukcyjność: | 330µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Częstotliwość - Test: | 796kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 4.5MHz |
| Rozszerzony opis: | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 15.99 Ohm Max 1007 (2518 Metric) |
| Opis: | FIXED IND 330UH 65MA 15.99 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 15.99 Ohm Max |
| Aktualna ocena: | 65mA |
| Obecny - Nasycenie: | 100mA |
| Email: | [email protected] |