CBC2518T331MV
Part Number:
CBC2518T331MV
Producent:
Taiyo Yuden
Opis:
FIXED IND 330UH 65MA 15.99 OHM
Arkusz danych:
1.CBC2518T331MV.pdf2.CBC2518T331MV.pdf
Wprowadzenie
Kupować CBC2518T331MV z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Rozmiar / Wymiar:0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:CB
oceny:-
P @ Częstotliwość:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1007 (2518 Metric)
Inne nazwy:LQ CB C2518T331M V
LQCBC2518T331MV
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:5 Weeks
Numer części producenta:CBC2518T331MV
Indukcyjność:330µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.079" (2.00mm)
Częstotliwość - Test:796kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:4.5MHz
Rozszerzony opis:330µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 15.99 Ohm Max 1007 (2518 Metric)
Opis:FIXED IND 330UH 65MA 15.99 OHM
DC Resistance (DCR):15.99 Ohm Max
Aktualna ocena:65mA
Obecny - Nasycenie:100mA