Kupować C3M0120090J z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3.5V @ 3mA |
|---|---|
| Vgs (maks.): | +18V, -8V |
| Technologia: | SiCFET (Silicon Carbide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | D2PAK-7 |
| Seria: | C3M™ |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 155 mOhm @ 15A, 15V |
| Strata mocy (max): | 83W (Tc) |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | C3M0120090J |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 350pF @ 600V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 17.3nC @ 15V |
| Rodzaj FET: | N-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | N-Channel 900V 22A (Tc) 83W (Tc) Surface Mount D2PAK-7 |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On): | 15V |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 900V |
| Opis: | MOSFET N-CH 900V 22A |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 22A (Tc) |
| Email: | [email protected] |